Kalendarz z "Wiedeńczykiem" 2016

2015-12-15
Aaaaby Kalendarz z Wiedeńczykiem na swojej ścianie powiesić...
  • Prosimy o zakup cegiełki o wartości 40 zł poprzez wpłatę na konto Fundacji PKO BP 54 1020 2906 0000 1102 0313 7700 (patrz zakładka "kontakt" na stronie wiedenczyk.pl) Tytuł przelewu "Cegiełka - kalendarz".
  • Jeżeli chcecie dostać kalendarz pocztą, prosimy o dodatkowe 5 zł na pokrycie kosztow wysyłki na terenie kraju (prosimy o kontakt w sprawie wysyłki za granicę). Możliwy też odbior osobisty.
  • Dowód wpłaty oraz adres do wysyłki prosimy podesłać na e-mail fundacja@wiedenczyk.pl.
  • ... Czekać na gołębia pocztowego z logiem Fundacji a potem rozkoszować się widokiem na Smoka i jego trzódkę przez cały rok 2016!
Kalendarz ma format A3, 12 zdjęć (po jednym na każdy miesiąc), oraz jest łączony metalową spiralą z haczykiem. Poszczególne miesiące umilać Wam będą uśmiechy: Agnieszki, Karoliny, Magdy, Moniki, Sabiny. Zdjęcia wykonali znani w środowisku lotniczym fotografowie – Tadeusz Brodalka, Tomasz Qna Chochół i Marcin Sigmund na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim. Od strony organizacyjnej wspierały nas – makijażystka Klaudia Coner, fryzjerka Anna Adamczuk z The Messy Head Hospital. Wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie kalendarza dziękujemy i mamy nadzieję, że efekt ich wysiłku spodoba się Wam!
Przypominamy – całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek jest przeznaczony na działalność statutową Fundacji, czyli utrzymanie Wiedeńczyka w stanie lotnym, w tym najpilniejszą obecnie potrzebę - wymianę płótna na skrzydłach Wiedeńczyka.

Samolot An-2 "Wiedeńczyk" jest latającym eksponatem Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
Partnerzy / Sponsorzy:
 
   Copyright by Fundacja "Wiedeńczyk" AN-2   •  adres: Muzeum Lotnictwa Polskiego, 31-864 Kraków, al. Jana Pawła II 39   •  e-mail: fundacja@wiedenczyk.pl